MODİFİYELİ ARABALAR,SANAL TUNİNG 38
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ilk forumlar
sevgi sözleri Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 8:23 pm tarafından Admin

» Hırsız kedi
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 9:03 pm tarafından Admin

» Zevzek travesti ?
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 9:00 pm tarafından Admin

» Ahhh bel fıtığı oldum
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:54 am tarafından Admin

» Cimada öpüşmeyin haaaa
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:52 am tarafından Admin

» kadının hainliğinden sakın
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:51 am tarafından Admin

» Yurdum insanınının özellikleri
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:33 am tarafından Admin

» Reha muhtar'ı özledik
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:32 am tarafından Admin

» Ehliyet sınav soruları
sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:31 am tarafından Admin

tam indir
indir
resimer
GÜZEL SÖZLER

SAAT
arabalar

videolar
aşk ölcer

lig tv
CANLI TV

Canlı TV izle Desteklemektedir.
sayaç

Online Sayaç

sevgi sözleri

YazarMesaj
Admin
Admin

mutlu : 5507602

Kişi sayfası
resimler: 50

sevgi sözleri Empty
MesajKonu: sevgi sözleri   sevgi sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:04 am

Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.
Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, Inan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, Inan Ugrunda Ölmeye Deger Be Gülüm.
Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.
Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saçlarinda, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsin ölümüm olsun.
Kilometrelerce uzakliklara gizlenmis olsada dostlugumuz ayni gökyüzünü paylastigimiz sürece dostuz!
Özgürlük düslerde degil ,kendi kendimize yükselttigimiz çitlerin ardindadir
Uzakliklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tipki Rüzgarin Mumu Söndürüp Atesi Yükselttigi Gibi.
Kötümser yalniz tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki isigi görür,gerçekçi tünelle birlikte isigi hemde gelecek treni görür.
Uyaninca uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çildirtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasin sen.
Bir Dost Yüzüne Ihtiyaç Duydugunda Basini Kaldir ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutlarin Geceleri Yildizlarin Arkasindan Gülümsüyor Olacagim.
Arzular göz açip kapayincaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramizdaki sevgi ve ask asla bitmedi. Ne kadar kötü sey yasamis olsak da tüm bildiklerimi içimde yasayan sana ayirdim. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir sey yaparsam bil ki bu artik senin gözünde deger kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
Agzimin Tadi Yoksa, Hasta Gibiysem, Bogazimda Dügümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapiyorsam Inan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
Hadi gökyüzünden senin için tuttugum,üzerine tüm duygularimi yükledigim,yildizi al,yüregimden yüregine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
Kimsin sen? Yasamak isteyip de yasayamadigim umutlarim, farkinda olmadan yillardir bekledigim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdigimsin, sevdigimi söyleyebildigim...
Hayat yokusunu tirmanirken, karsilastiginiz insanlara iyi davranin çünkü iniste yine onlarla karsilasacaksiniz!!!
En güzel yarinlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.
Eger bir gün hayatimin son nefesini verirde bu dünyanin güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanimda ol ki sana sessizligin ölüm demek oldugunu göstereyim..
Seni yildizlara benzetiyorum yildizlar kadar parlak,yildizlar kadar ulasilmasi zorsun ama yildizlar milyonlarca sen bitanesin..
Ne seni unutmak için bir çabam var ne de askimi körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.
Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!
https://38tuning.forumdizini.com

sevgi sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgi sözleri bitmez
» msn sözleri
» aşk sözleri
» sevgilin varsa bu sözleri kullan
» cok ıyı sevgili sözleri