MODİFİYELİ ARABALAR,SANAL TUNİNG 38
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ilk forumlar
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 8:23 pm tarafından Admin

» Hırsız kedi
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 9:03 pm tarafından Admin

» Zevzek travesti ?
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 9:00 pm tarafından Admin

» Ahhh bel fıtığı oldum
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:54 am tarafından Admin

» Cimada öpüşmeyin haaaa
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:52 am tarafından Admin

» kadının hainliğinden sakın
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 6:51 am tarafından Admin

» Yurdum insanınının özellikleri
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:33 am tarafından Admin

» Reha muhtar'ı özledik
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:32 am tarafından Admin

» Ehliyet sınav soruları
sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:31 am tarafından Admin

tam indir
indir
resimer
GÜZEL SÖZLER

SAAT
arabalar

videolar
aşk ölcer

lig tv
CANLI TV

Canlı TV izle Desteklemektedir.
sayaç

Online Sayaç

sevgi sözleri bitmez

YazarMesaj
Admin
Admin

mutlu : 5507602

Kişi sayfası
resimler: 50

sevgi sözleri bitmez Empty
MesajKonu: sevgi sözleri bitmez   sevgi sözleri bitmez Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 12:05 am

Seni dünler için sevmedim.dünler yasanip bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarinlar için sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek ..
Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalircasina birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalircasina birer damla insan olsalar unutma ki tek sevecegim kisi sensin..
Sana dalgalardan kalem yaptim ve kiyiya seni seviyorum yazdim, sen de inandin degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandim sana taptim.
Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir baskasi ile, kulagina fisildadim ask izdiraptir diye.
Dogan her günün sabahinda, içimde gözlerini görebilmek aski olmasa, inan hiçbir seye degmezdi yasamak..
Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi...
Benim Için Hayatta Iki Sey Önemlidir, Biri Sen Digeri Özgürlügüm. Özgürlügüm Için Canimi, Senin Için Özgürlügümü Feda Ederim.
Hüsrani bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamis olmakta.
Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir.
Seni ne kadar sevdigimi anlamak istiyorsan; yagan her yagmur damlasini yakalamaya calis.yakalayamadigin her yagmur damlasi seni ne kadar sevdigimin ispatidir...
Ayrilik küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dilegiyle...
Paylasacak dostlariniz yoksa iyi seylere sahip olmanin bir zevki de yoktur...
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...
Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...
Sil bastan yasama sansim olsaydi eger kusursuz olmaya çalismaz rahat birakirdim yüregimi korkmazdim daha çok riske girip sana asik olamaktan!!!
https://38tuning.forumdizini.com

sevgi sözleri bitmez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgi sözleri
» msn sözleri
» aşk sözleri
» sevgilin varsa bu sözleri kullan
» cok ıyı sevgili sözleri